UV Baskı

UV (ultraviyole) baskı, güneş ışığı ve sudan etkilenmediği için çok uzun ömürlü bir baskı türüdür. Uygun baskı makineleri ile boyanın kuruma süresi 1 saniyenin altına düşürülerek güneş ve diğer etkilerden korunması sağlanır. Renkler diğer baskı türlerine göre çok daha canlıdır.

Image UV baskı makineleri hacimli ve geniş materyaller üzerine baskı yapma imkanı sağlar. Kullanmakta olduğumuz Oce Arizona serisi UV baskı makinesi, 5 cm kalınlığa kadar  düz yüzeyli her türlü malzemeye baskı yapabilir. Ahşap, cam, pvc, akrilik, seramik, forex ve daha birçok çeşit malzeme üzerinde mükemmel sonuç verir.

UV baskı makinelerinin bir diğer özelliği de büyük ebatlarda bile çok kaliteli sonuç vermesidir. 2,5 metre genişlikte herhangi bir malzeme üzerine yüksek çözünürlüklü (1440 dpi) dijital baskı yapılabilmektedir.

Boran Reklam olarak UV baskı alanında da kaliteli hizmetimizle yanınızdayız. Saatte 65 m2 üretim kapasitesi ve roll-to-roll (rulo) seçeneğiyle fotoğraf kalitesinde dijital baskı farkını yaşayın. Detaylı bilgi için web adresimiz: www.boranreklam.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s