Zemin kaplamada farklı bir boyuta geçmek için 3D Lenticular ürünlerini deneyiniz.

6- 3D Zemin Kaplama

3D Zemin kaplama dekorasyon ve mimari alanda en çok kullanılan malzeme olmayı başarmıştır. Ancak 3D Lenticular zemin kaplama piyasada yapılan klasik epoksi zemin kaplamalarından tamamen farklıdır. Bu zemin kaplamada cisimler gerçekten dışardaymış ve hareketlilik hissi vardır. Ancak epoksi zemin kaplamalarında resimler iki boyutlu bir şekilde basılır ve bir noktadan uygulanan perspektif bakış açısı ile belirli bir derinlik hissi vermeye çalışır.

3D Lenticular zemin kaplamanın epoksi zemin kaplamaya göre tek dezavantajı uzun süreli kullanımlar için uygun değildir. Fuar, tanıtım, reklam gibi uygulamalar da tercih edilmelidir. Şuana kadar Türkiye’de hiçbir firma 3D Lenticular zemin kaplama denemesinde bulunmamıştır. Farklılık yaratmak isteyenler için oldukça mükemmel bir ürün olabilir.

Zemin kaplama çalışmasında en önemli konu grafik çalışma bölümüdür. 3D Adworks olarak bu noktada da size en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Malzeme kalınlığı 3 mm. ile 4 mm. arasında değişebilmektedir. 3D Lenticular baskıda kullanılan malzeme plastik bazlı olduğundan dolayı uzun süreli kullanımlarda damperli cam ile koruma önermekteyiz. Bu sayede kullanım süresi arttırılabilmektedir.

3D Lenticular floor grafik hakkında daha detaylı bilgi için resmi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://3dadworks.com/3d-lenticular-floor-grafik/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s