FayansArt ile Fayans Üzerine Dekoratif Baskılar

Kimyasal malzemelere karşı dayanıklı Türkiye de ilk defa farklı bir fayans üzerine baskı teknolojisi geliştiren FayansArt, yüksek çözünürlüklü görsel seçeneği ile mimari ve dekorasyon alanlarına yeni bir soluk getiriyor.

Dekorasyon sektöründe en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi fayans olmak ile beraber kullanım alanlarıda bir hayli fazladır. 21 yıllık deneyimi ile dijital baskı sektörünün yenilikçi ve yaratıcı firmalarından olan Boran Reklam, şimdi de FayansArt markası ile mimari ve dekoratif sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Fayans üzerine direkt baskı teknolojisi ise banyo fayanslarında devrim.

Yapıların iç mekan veya dış mekan yüzeylerinde şimdiye kadar insanları sınırlayan klasik fayanslar veya aklınızdaki fayansları bulamama gibi sorunları ortadan kaldıran FayansArt kişiye özel fayanslar sayesinde dilediğiniz desen ve görseller ile sizi buluşturuyor.

image description

Piyasada bulunan fayans üzeri baskılardaki dayanıklılık ve koruma sorunlarından dolayı dış mekanlar,mutfak, hamam ve banyo gibi alanlarda kullanımı imkansız bir hale geliyordu. Uzun süreli Ar-Ge çalışmaları sayesinde çamaşır suyu, klor, tuz ruhu gibi temizlik kimyasallarına karşı tam korumayı sağlayan firma bu konudaki başarısı ile piyasada ses getirmiştir.

UV ışın ve tuz testlerindeki başarısı ile bu kalitesini belgelendiren firma UV ışınlarına karşı 10 sene, tuz testinde ise 5 seneyi aşkın garantisi ile bu alandaki rakiplerini korkutmaktadır. Mimar ve dekorasyonculara sonsuz seçenekler sunan FayansArt bu alanda rakipsiz gibi gözükmektedir.

Standart beyaz boş fayansların yanı sıra, altın ve gümüş gibi renkler ile de baskılı fayans üreten firma ile göz alıcı mutfak,banyo, hamam&spa fayansları kullanabilirsiniz. İş yerleri, metro, tünel, havalimanları gibi bir çok kullanım alanı bulunan baskılı fayanslar her türlü iklim koşullarına karşı da dayanıklıdır.

Halka açık alanlarda bir çok graffitiye maruz kalan görseller, FayansArt tarafından üretilmiş anti-graffiti özelliği ile tiner ile kolaylıkla silinebilmektedir.

https://web.archive.org/web/20160229053241if_/https://www.youtube.com/embed/Rh7bhMKZo3M

Reklamlar